بنام الله یکتا   آفریننده ی بی همتا

سلام خدمت شما دوست خوبم. صادق دهکردی هستم و توی این مقاله  می خواهم در رابطه با سلامتی ، راز شادکامی و تندرستی مطالب مهمی را خدمت شما ارائه بدهم. همچنین  با تمریناتی که خدمت شما ارائه می شود. یاد می گیرید که چه طوری در سلامتی و شادکامی، زندگی ای سرشار از تندرستی را تجربه کنید.

تا حالا افراد پیرامون خودتان را مشاهده کردید. افرادی که همیشه سالم هستند و در هر شرایطی بیماری خاصی سراغشون نمیاد که زمین گیرشون کنه. برخی از این افراد تا آخر عمر در سلامتی کامل از لحاظ جسمی و روحی به سر می برند.

ولی بعضی از افراد هستند که هر وقت مشاهده می کنید، همیشه در مسیر مطب پزشک به سمت داروخانه و سپس از بخش تزریقات به سمت بستر بیماری در منزل، دائمأ در رفت و آمد هستند. و این سوال را از خودشون نمی پرسند که آخه چه دلیلی وجود داره که من همیشه بیمار هستم و هر روز بیماری جدیدی را تجربه میکنم؟

  پس به صورت خیلی موشکافانه این پدیده ی سلامتی و بیماری را  توضیح می دهم. در ابتدا باید ببینیم که جسم با  سلامتی و بیماری چگونه برخورد می کنه.

طبق تحقیقات دانشمندان، بدن انسان در هر چند ماه یک بار به طور کامل اتم هاش عوض می شه.

 یعنی هر سال، یک بدن جدید را تجربه می کنید و تمام اعضای بدن شما به طور کامل نو و صفر کیلومتر می شوند. پس با این وجود، بیماری ای هم نباید وجود داشته باشد.

 ولی چرا بعضی از افراد بدنی که تازه بازسازی و تشکیل شده است را مجددأ با بیماری مشاهده می کنند. با توجه به موضوع علمی که اشاره شد. به این نتیجه میرسیم که  این افراد همزمان بیماری را باز سازی می کنند. وگرنه بیماری ای نبآید وجود داشته باشد.

باید خدمت شما عرض کنم که، بدنتان را جهان، طبق طبیعتی که دارد. از روزی که متولد شدید به صورت سالم خلق کرده است.

 ولی بیماری هایی که در طول زندگی در جسم خودتان مشاهده می کنید. خودتان خلق کرده اید. البته لازم به ذکر است که داریم در رابطه با بیماری هایی که در طول زندگی تجربه می کنید مطلب ارائه می دهیم . نه در مورد عوارض جسمی که هنگام تولد، برخی از انسان ها با آن متولد می شوند. که این خودش بحثی مجزا است و ارتباطی به این مقاله ندارد. خب بگذریم. می رویم روی بحث اصلی خودمان.

 بیماری هایی که در طول زندگی به آن دچار می شویم را خودمان در جسممان خلق کرده ایم. چون ساختار ذهن ما به گونه ای است که هم خاصیت خلق بیماری را بر عهده دارد و نیز خاصیت خلق سلامتی را در جسم انسان عهده دار می باشد.

جسم ، ذهن و روح انسان متصلند به یک منبع. که این منبع از سمت جهان هستی، سلامتی و بیماری را برای ما رقم می زند.

جهانی که ما در آن زندگی می کنیم یک جهان دوقطبی است. قطب مثبت  و قطب منفی. که جهت درک بهتر بحث ما، این طور بهتره که بگم. منبع مثبت جهان و منبع منفی جهان. منبع مثبت جهان فقط سلامتی را برای روح، ذهن و جسم انسان رقم می زند. و منبع منفی جهان، بیماری ها و امراض را در جسم ما خلق می کنند.

پس نتیجه می گیریم که اگر همیشه متصل شویم به منبع مثبت جهان. همیشه سلامتی و تندرستی را به روح و جسم خود هدیه می کنیم. پس ما خودمان را در یک نوار نقاله ی گردان به منبع سلامتی متصل می کنیم، که دائمأ اتم های بدن ما را هر روز نو تر و سالم تر می کنند.

 حرکت بر روی این نوار سلامتی. مستلزم شرایطی است که اگر رعایت شود، قطعأ جسم و روح را در این مسیر قرار می دهند.

همچنین منبع منفی جهان  جایگاهی است که تا ابد بیماری و امراض را برای روح و جسم به ارمغان میآورد. افرادی که دایما بیمار هستند از لحاظ روحی و جسمی متصلند به این منبع.

اما جواب در مغز و قلب انسان نهفته است. مغز جایگاه افکار و باور ها است و قلب جایگاه احساسات در برگیرنده، از سمت افکار و باورهای ما است.

مغز خلق می کند و قلب با احساساتی که در آن شکل میگیرد، مسیر نوار سلامتی و بیماری را تعیین می کند.

مغز به وسیله ی ورودی های افکار و باورهایی که دایمأ در حال چرخش هستند. سرعت خلق سلامتی و بیماری را در جسم ما تعیین می کنند. قلب نیز با توجه به احساسات خوب و بدی  که از این افکار دریافت می کند. جسم و روح را به سمت یکی از قطب های مثبت و منفی جهان به حرکت دورانی وا می دارد. تا اتم های جدید را  در مدت زمانی خاص ، در جسم فیزیکی جدید ما ایجاد کنند.

حالا بررسی می کنیم که مغز چگونه بیماری و سلامتی را با توجه به احساسات قلب برای ما فراهم میآورد.

همچنین به چه صورت متصل شویم به بعد مثبت جهان تا سلامتی دائم را برای خود فراهم بیآوریم.

مغز انسان دارای چندین ورودی است که از طریق این ورودی ها، خروجی هایی را به منبع مثبت یا منفی جهان ارایه می دهد. که خلق سلامتی یا بیماری را در پی دارند.

این ورودی ها از طریق حواس چند گانه ایجاد میشوند.

حواس چندگانه چیست؟.. حس لامسه . حس بویایی. حس چشایی. حس بینایی. حس شنوایی.

شما هر چیزی که می بینید. هر چیزی که می شنوید. هر چیزی که لمس میکنید. هر چیزی که بو میکنید. هر چیزی که می خورید. در مورد هر چیزی که حرف می زنید و در مورد هر چیزی که فکر می کنید. دارید ورودی هایی را به مغز خود می دهید. که مطابق با احساس خوب یا بدی که در مورد اون موضوع خاص ایجاد می کنید. خروجی هایی را به جهان هستی  ارسال میکنید. که اگر احساستان بد بود. به منبع منفی جهان متصل می شوید. و اتم های بیماری را  در جسمتان خلق میکنید. و اگر احساستان خوب بود. به منبع مثبت جهان متصل می شوید و  اتم های سلامتی را در جسمتان خلق می کنید.

من در مورد خلق بیماری در یک فرد برای شما مثال می زنم. این فرد بیمار، مدام در مورد بیماری های جدید مطالعه می کند. در مورد بیماری با افراد پیرامونش حرف میزنه. در مورد بیماری ای که نکنه بگیره داره فکر میکنه. مدام مراقبه که نکنه مریض بشه. دایما در مورد مضرات خوراکی ها می خونه. دایما ترس از بیمار شدن داره. وقتی که بیمار میشه، حساس میشه روی بیماری ای که گرفته. دایما منفی بافی میکنه. نا امیده نسبت به آینده. مدام عبوسه و اخلاق نداره. روحیه ی غم و افسردگی داره. مدام از فکر بیماری احساسش بده . در نتیجه هر روز بیمار تر و شکسته تر میشه. به دلیل ورودی های منفی ای  که به مغزش می ده، احساسات بدی را تجربه میکنه که در نتیجه متصل می شه به قطب منفی جهان و بیماری های بیشتری را در جسم خودش خلق میکنه.

 با تکرار زیاد این ورودی ها، باورهای بیمارگونه ای را در ناخود آگاه ذهنش ایجاد می کنه. در نتیجه به سمت بیماری هدایت و راهنمایی میشه. یعنی این فرد متصل میشه به منبع بیماری و هر روز بیماری را در روح و ذهنش تجربه می کنه.

ولی یک فرد سالم اصلا باور نداره که بیمار می شه. دایمأ در مورد سلامتی مطالعه می کنه. دایمأ اخبار سلامتی را می خونه. دایمأ در مورد فواید خوراکی ها مطالعه می کنه. اعتقاد داره که بدن قوی ای داره و همیشه تا آخر عمرش سالمه. مدام با افراد شاد و سالم معاشرت می کنه. روحیه اش شاده و خنده از روی لبانش تکون نمی خوره. به زندگی و به آینده امیدواره. ورزش و تحرک داره.

 از الان می خواهیم که فقط تمرکزمون را از روی بیماری بر داریم و فقط راه های سلامتی و متصل شدن به منبع مثبت جهان را یاد بگیریم. همچنین به صورت عملی در زندگی ها یمان اجراشون کنیم. تا هر روز سالم تر و شاداب تر شویم.

شما در ابتدا باید باور به سلامتی داشته باشید. و این فکر و عقیده را به خودتان بقبولانید که سلامتی جزء لایملک دارایی و حق قانونی شما در جهان هستی است. باید خودتان را لایق سلامتی بدونید. باید فقط در مورد فواید خوراکی ها بخوانید. باید احساس کنید که هر روز سالم تر و شاداب تر هستید. باید شاد و امیدوار نسبت زندگی و آینده باشید. باید هر صبح چند دقیقه از ته دل قهقهه بزنید و بخندید.باید سپاسگذار سلامتی خودتان باشید. باید عاشق وجود خودتان باشید.

اما در مورد کسی که بیمار است و می خواهد سلامتی را در جسم خودش خلق کند. این فرد باید تمرکزش را از روی بیماری ای که دارد بردارد. و احساس کند که سالم است. و فکر کند که هیچ بیماری ای اصلا وجود نداشته است. شاید به ظاهر ساده لوحانه به نظر برسد. ولی اگر فرد بیمار بتواند خودش را به باور سلامتی  که اصلا بیماری ای وجود نداشته برساند  و احساسش را خوب نگاه دارد. به زودی سلامتی خود را بدست میآورد. همچنین این فرد باید پیشاپیش سپاسگذار سلامتی باورکرده اش از خداوند باشد. تا زودتر به سلامتی برسد. این اصول و تمرینات، در مورد افرادی که بیماری سرطان می گیرند بسیار توصیه می شود. و افرادی که تصمیم و تعهد می دهند که تمرینات را انجام دهند. سلامتی خود را بدست میآورند.

یکی از تمرینات قدرتمند دیگه در جهت خلق سلامتی در افراد. تمرینات تجسمی است. که فرد چشمانش را می بندد. چند نفس عمیق میکشد. تا در حالت آلفای مغزی برود. و حال خودش را در لحظه ای که سلامتی کاملش را بدست آورده، مشاهده می کند. نکته ی مهم در این تمرین این است که، باید احساس خوبی داشته باشید. تا کم کم سلامتی را بدست بیاورد.

یکی دیگر از تمرینات قدرتمند جذب سلامتی. نوشتن در مورد سلامتی و نوشتن لحظاتی که سلامتی را بدست آورده اید. یعنی همون تمرین تجسم را به صورت نوشتاری ایجاد کنید. به این صورت که با یک دفترچه و خودکار، لحضاتی را که به سلامت کامل رسیده اید را در موردش بنویسد. یا همان تمرین سناریو که توی کانال توضیح داده شده است را اجرا کنید.

یک نکته جالب در مورد بیماری دیگران. شما می توانید فردی که بیماری خاصی دارد را با تکنیک پلاسیبو به سلامتی برسانید. پلاسیبو قرص هایی هستند که هیچ تاثیری ندارند. و فقط با باور این که این قرص تاثیر زیادی روی سلامتی دارد. به بیماران خاص تجویز می شود. و با این قرص بی اثر بیمار به  این باور می رسد که دارد بهبود میآبد. که خیلی تکنیک قدرتمندی است. حتی می توانید از قرص های شکر یا قرص های گیاهی عطاری استفاده کنید و بیماران خود را شفا دهید.

انسان های شاد و سالم همیشه خود را از پیرامون افراد منفی باف دور نگاه میدارند. باید این نکته را در نظر داشته باشید که، هر احساس بدی که در شما ایجاد شود. شما را به سمت بیماری نزدیک می کند. همچنین هر احساس خوبی که در شما ایجاد می شود. شما را یک قدم به سلامتی نزدیک تر می کند.

در مورد افرادی که عضو خاصی از بدنشان بیمار است. باید تجسم و تمرین سناریو انجام شود. همچنین فرد بیمار به این باور برسد که عضو مورد نظرش سالم است. تا کم کم به سلامتی برسد. نکته مهم اینه که نباید فکر بهبود بیماری باشید. بلکه فکر کنید که اصلا بیماری ای وجود نداشته. و کاملأ سالم و روی پا هستید.همچنین اون عضو مورد نظر را دایمأ نوازش دهید و عشق به عضو مورد نظر بدهد. شاید احمقانه به نظر برسد. ولی باید قربون صدقه اش بروید تا سلامتی را به آن عضو جذب کنید. این تکنیک ها بسیار قدرتمند هستند و نیاز به باور دارند تا نتیجه مطلوب را در فرد بیمار ایجاد کنند. و اگر این تمرینات به همراه احساس خوب در حین انجام آن ها در نظر گرفته شود. در اکثر موارد سلامتی از سمت منبع مثبت جهان هستی جذب بدن بیمار می شود. ولی درموارد نادر، یک راه کار اساسی بر سر راه بیمار ظاهر می شود . که این راهکار، روند درمان و سلامتی را در جهت بهبود بیمار ایجاد می کند. یعنی ممکن است یک دارویی تجویز شود. یا یک دکتر خاصی معرفی گردد که با توجه به تمرینات ذهنی ای که عرض شد. بیمار را به سلامتی کامل برساند.

پس تمرکز بر روی سلامتی و احساس خوب، شالوده ی تمام این توضیحاتی است که خدمت شما دوست عزیز ارائه گردید. همچنین با توجه به نوع  و شدت بیماری، باید این تمرینات تا چند ماه به صورت دائم و روزی دوساعت انجام پذیرد تا روند خلق اتم های جدید سلامتی در جسم جدید ایجاد گردند.

....................................................................

چرا دستم نمک نداره

دستپخت برخیا اینقدر خوبه، کار عجیبی هم انجام نمیدن، همه عاشق غذاهاشون هستن. بعضیها هم  خیلی کارها انجام میدن تا دستپختشون خوب بشه... ولی اون طعمی که انتظار دارند غذاهاشون نداره. انگار دستشون نمک نداره و غذاهاشون خوش طعم نمیشه.

مشکل کجاست؟... مشکل در عمق باورها و احساساته... ایراد توی فرکانس و ارتعاشات هستش...

اگر غذا هم ارتعاش با آشپز  نباشه، غذا طعم خوبی پیدا نمیکنه..

با محصول دستم نمک داره راهکارهایی را آموزش میبینید که دستپختتون نا خودآگاه خوب میشه.. غذاهایی که درست میکنید، حتی اگر سیب زمینی آب پز هم باشه، همه دوست دارند انگشتاشونم باهاش بخورن.

جهت خرید و دانلود این محصول عالی به لینک زیر مراجعه کنید.

https://idpay.ir/koodakedaroon/file/31422

 

مراقب سلامتی خودتون باشید.

صادق دهکردی