رخدادهای خوب

برای ایجاد یک حس خوب و خلق رخدادهای خوب در پس آن، راحت ترین راه غرق شدن در خاطرات خوب گذشته یا ساختن رویا در آینده است.

 در احساس بدی قرار گرفتید میتوانید به سرعت در عالم رویای خود فرو روید. در ذهنتان رویایی که دوست دارید بدان برسید را بپرورانید.

 یا این که سیری به گذشته کنید و خاطره ای خوب را به یاد آورید. استاد این دو تکنیک شدن خودش یک هنر است که باید بیاموزیم.

ولی اگر فکر می کنید که در اوضاع مناسبی از لحاظ احساسی قرار دارید، اما میخواهید که اتفاقات خوب آینده را تضمین کنید. بهترین راه، در لحظه حال زندگی کردن است. یعنی نگران آینده نبودن و غصه گذشته را نخوردن.

تنها کاری که در این روش باید انجام داد این است که چندین بار مدام این سوال را از خودتان بپرسید: الان چگونه میتوانم شاد باشم و لذت ببرم؟ متوجه میشوید که راهکارهای ذهن ناخودآگاه کم کم به سمت شما دعوت میشوند.

 در هر شرایط کاری، خانوادگی و اجتماعی قرار داشته باشید. میتوانید از کوچکترین چیزهایی که دارید لذت ببرید و به احساس خوب برسید و آینده خود را تضمین کنی.

با نقل قولی از شاعر این مقاله را به پایان میرسانم

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی

کین کیمیای هستی قارون کند گدا را

شما دوست عزیزم با این سه تکنیک ساده و استاد شدن در آنها، ضمانت آینده خود را در دستان خداوند خواهید دید. همچنین از دعای خیر خود ما را محروم

نسازید.

...........................................................................................

اهدافتو به اتمام برسون

خیلی از اهدافمون را به دلیل تنبلی به تعویق انداختیم.

خیلی کارها را  چند روز اول اشتیاق برای رسیدن به اون داریم و یک مرتبه سرد میشویم و ادامه نمیدیم.

طرف شب با کلی اشتیاق قرار میگذاره که صبح برای پیاده روی و یا کوه نوردی بیرون بره... ولی این اتفاق نمیوفته.. خیلی از دوستان من میان باشگاه ثبت نام میکنن، چند روز بیشتر نمیرن، علاقشون همون چند روز اول بوده.. خیلی از کتاب ها را تا چند صفحه بیشتر نخواندیم و گوشه کتابخونه افتادن... کلی برنامه برای زندگی می چینیم، ولی اکثرشون را به اتمام نرسوندیم..

اگر شما هم چنین تجربیاتی را داشتین و از حالا به بعد میخواهید که دست به هر هدفی زدین تا انتها با شور و اشتیاق به نتیجه برسه .... محصول آموزشی اهدافتو به اتمام برسون را به شما معرفی میکنم..

به وسیله چند راهکار خیلی ساده انقلابی در مسیر رسیدن به کارهات ایجاد کن... با این راهکارها، هر  کاری را بخواهی انجام دهی تا به پایان نرسونیش دست از تلاش و شور و اشتیاق بر نمی داری..

برای خرید و دانلود محصول با قیمت خیلی مناسب به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

https://idpay.ir/koodakedaroon/file/31479

          .صادق دهکردی