با نام الله یکتا درود بر شما همراه بی همتا

روشن شدن مسیر رسالت در زندگی

شما دوست عزیز چه سالی به دنیا آمدید؟ یک سال پیش از تولد کجا بودین؟ تا کی عمر میکنید؟ یک سال بعد از مرگ کجا میروید؟

پس قبول داریم که ما یک روح هستیم که در این جسم حلول کردیم و بعد  از این جسم میرویم. ولی هدف از زندگی چیست؟

میخوام شما را کمی هوشیار کنم. قبل از تولد هیچ منطقی در کار نبود. با تولد شما در این دنیای مادی منطق نیز مفهومی جدی پیدا کرد. همچنین قبل از تولد احساسات برای ما مفهومی نداشت ولی بعد از تولد احساسات نیز با ما متولد شد.

میخواهم یک سال با دستور العمل این مقاله زندگی کنید و بعد از یک سال نتایج معجزه آسایی را در زندگی خود مشاهده کنید و سپس این برنامه شما تا آخر عمر باشد.

قبل از تولد به ما یاد آور شدند که اگر احساسمان را خوب کنیم و بدون منطق به سمت اهدافمان حرکت کنیم خداوند مسیر رسالتمان را به آرامی و پله پله  برای ما منکشف میکند و این مسیری است که سلامتی، شادی و ثروت را برای ما به همراه دارد.

خب نتیجه میگیریم که در روند زندگی روزمره مان ، باید دنبال چیزهایی بگردیم که لذت و شادی به ما میدهند. در دل این لذت و شادی و در زمان حال زندگی کردن. خداوند یک سری ایده و شرایط را به اشکال غیر منطقی به ما نشان میدهد. وظیفه ما این است که کاری به مسخره بودن و غیر منطقی بودن این ایده ها نداشته باشیم و بلافاصله بدون یک لحظه غفلت با شجاعت تمام تا انتها انجامشان دهیم و فقط لذت انجام دادن اون کارها را ببریم. همین کارهایی که انجام میدهیم در آینده نقاط مسیر رسالت و کار بزرگی که در جهان انجام میدهیم را برای ما روشن میکند.

نقطه شروع این مسیر: الان وظیفه شما تهیه یک لیست از کارهایی است که حس لذت و امید میدهند و انجام آن هایی که شرایطش را دارید.

زندگی شما چگونه است؟ باید به دنبال لذت بردن از هر چه دارید باشید. چون حس بد شما نشان میدهد که از روند رسالتتان خارج شده اید.

هر روز شاد باشید و شادیتان را برای هیچ فرد یا موضوع بی ارزشی فدا نکنید.

هر روز در مسیر ایده ها و کارهایی که حس خوب به شما میدهند حرکت کنید و کاری به منطق ذهنتان نداشته باشید.

شما حرکت میکنید و خداوند یکی یکی مسیر ها را برای شما روشن میکند.

...............................................................................

محصول معامله شیرین با جهان

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که آرزو یا خواسته ای دارید.. مثلا یک ماشین خاص.. وقتی به اون ماشین فکر میکنید، هرجا که میری اون ماشین را تو کوچه و خیابون میبینی. جهان میخواهد به شما بگوید که در مسیر خواسته ات قرار داری. باید با حس خوب مسیر خلق خواسته ات را ادامه بدی.

در مرحله بعد با یک سری تضاد ها و مقاومت ها روبرو میشی تا بعد دیگری از جهان شما را از روند کارهای ذهنی باز دارد.. که اگر استاد قوانین ذهنی باشی این مقاومت ها را نیز پشت سر می گذاری و ادامه مسیر رسیدن به خواسته ات را طی میکنی.

ولی یک مرحله دیگر وجود دارد که مابین مرحله صبر و رسیدن به خواسته است. اون هم مرحله معامله با جهان...

برای خیلی ها پیش میاد که مثلا به فکر یک شغل خاص هستن.. یک مرتبه اخراج میشن.. یا طرف تو فکر ماشین نو می ره، ماشین قدیمی اش را دزد میبره... یا تو فکر خونه نو می ره، قسمتی از خونه قدیمی اش خراب میشه... طرف تو فکر رابطه خوبه، همسرش درخواست طلاق میده..

در این مرحله جهان شما را از نعمت قدیمی لخت میکند.. تا لباس نعمت جدید را بپوشاند...

ولی آیا راهی هست که متضرر نشویم برای رسیدن به خواسته هاتون... جواب: بله.... راهی عالی وجود دارد که اساتید برجسته جهان از آن استفاده میکنند و جلوی این ضررها را میگیرند.. همیشه جهان منتظر است تا برای خواسته ای جدید یک طوفان به پا کند...

توی محصول آموزشی معامله شیرین با جهان من این راهکار را به شما آموزش میدهم.

برای خرید این محصول بر روی لینک زیر مرحمت فرماید و با انگشت اشاره کنید

https://idpay.ir/koodakedaroon/file/31035

 

ادامه مطلب  ((.اینجا.))

صادق دهکردی